MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Vyhrajte luxusnú kúpeľňu z travertínu v hodnote 1000€ v súťaži Hospodárskych novín

Zajtra víde v tlačenej verzii Hospodárskych novín prvotná informácia o letnej výhernej súťaži o kúpeľňu snov z travertínu v hodnote 1000€ od našej spoločnosti TRAVERT s.r.o.. V priebehu leta Vás budeme pravidelne každé 2 týždne informovať v tlačenej resp. online verzií style.hnonline.sk o možnostiach využitia prírodného kameňa travertínu vo vašej domácnosti či kancelárii. Šťastný výherca bude vylosovaný z tých z Vás, ktorí pošlete 5 správnych odpovedí. Neváhajte, kúpte si hospodárske noviny a sledujte style.hnonline.sk a vyhrajte !!!

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.