MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Fitness centrum 400 m2 dodanie materiálu plus pokládka

V predchádzajúcom období sme avízovali spustenie viacerých projektov súčasne, čo sa i stalo realitou.  Projekt luxusného privátneho fitnescentra s pokládkou Travertínu ivory o rozmeroch 41 x 41 cm a travertínu ivory 10 x 10 cm sme úspešne realizovali a odovzdali klientovi. Klient bol s realizáciou taký spokojný, že sme postupne rozširovali použitie travertínu v danom projekte Cubicon i na luxusnú predajňu a aktuálne uvažuje i o použití travertínu v ďaľšom projekte, ktorý aktuálne dokončuje.

I keď fotografie veľa napovedia, nie sú tou pravou prezentáciou prírodného kameňa, nakoľko je najkrajší nažávo. Preto ak nad jeho použitím, čo i len uvažujete, neváhajte nás navšťíviť v našom showroome na Bancíkovej ulici 1/A. Radi a ochotne Vám poradíme pri výbere, prípadne zodpovieme na Vaše otázky, ktorých určite máte viacero.

Fotogaléria

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.