MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Travertínové schody a administrativne priestory v na Rajskej ul. centre Bratislavy

Aktuálne naša spoločnosť realizuje sedemposchodové schodisko a administrativne priestory v kancelárskej budove v centre Bratislavy na Rajskej ulici. Pripájame niekoľko fotografii, po finalizácii samozrejme pridáme všetky fotografie do sekcie referencie. Travertín je veľmi vhodný, nadštandardný materiál z prírodného kameňa, u našej spoločnosti i cenovo dostupný i do administratívnych priestorov. Pozrite si naše referenciu 400 m2 napr. z fitnesscentra v Cubicone.  Neváhajte nás preto osloviť s možnosťou konzultácie a nacenenia i administratívnych priestorov – p. Jakáb: 0910 123 945, jakab@travert.sk  Travertín nepatrí len do luxusnej kúpeľňe, kuchyne, alebo obývačky…

Fotogaléria

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.