MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

797+ like na www.facebook.com/travertin

V tomto roku sa snažíme aktívne komunikovať všetky novinky, akcie, ale hlavne referencie okrem webstránky i na našom facebook profile www.facebook.com/travertin. Ide o energiu, ktorú veľmi radi vynakladáme, nakoľko výsledky sú veľmi pozitívne.  Počas tohto roka za prvých sedem mesiacov vzrástol počet našich fanúšikov na facebooku z 100 na 797 a stále rastie. Keďže pracujeme s luxusným prírodným kameňom  a 99% fotiek na facebooku ako i na webstránke sú všetko naše realizácie a nie stiahnuté z internetu, podkladáme reálnych 800 fanúšikov za veľmi pozitívny výsledok.  Na daný nárast sme náležite hrdý a veľmi pekne Vám ďakujeme za každý like, každé pozitívne hodnotenie našej realizácie alebo prípadne konštruktívnu kritiku…  Pripravujeme a aktuálne realizujeme veľa nových projektov a rok 2013 je pre našu firmu zlomovým, vidíme že osveta, ktorú robíme od roku 2010 prináša svoje ovocie. Ak teda chcete mať prehľad o všetkých novinách, akciách a nových realizáciach našej spoločnosti – neváhajte a staňte sa naším fanúšikom na www.facebook.com/travertín

 

Fotogaléria

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.