MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

2000+ like na facebooku

Naša snaha a pravidelné publikovanie fotografií našich realizácií, vizualizácii ale i inšpirácii z Travertínu z dielne architektov z celého sveta prináša svoje ovocie. Na začiatku roku 2013, kedy sme začínali aktívnejšie pracovať s naším profilom na facebooku www.facebook.com/travertin sme mali 163 like. Počas prvého polroku 2013 sa nám 8.8.2013 podarilo získať 1000 like od fanúšika. Ako to už býva, príprava a začiatky bývajú tažšie ale keď sa to už rozbehne tak to ide. Tak to je i v našom prípade. Dnes po 45 dňoch máme už viac ako 2000 fanúšikov a exponenciálne pribúdajú ako i objednávky dlažieb a obkladov z travertínu.  Aktuálne realizujeme 3 nové dlažby okolo bazénov a ďaľšie 3 máme už objenané na jar roku 2014… Aktívna osveta, ohľadom travertínu, ktorú robíme od roku 2010 na výstavách, konferenciách ako i pri komunikácii s architektmi prináša merateľné výsledky.

Preto neváhajte, prídite sa pozrieť k nám do showroomu v Bratislave, a presvedčte sa o kvalite a kráse travertínových obkladov a dlažieb. Odporúčame si dohodnúť stretnutie a konzultáciu vopred na tel. čísle: 0910 123 945

Fotogaléria

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.