MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

51 707 zobrazení fotiek TRAVERT sro na stránke inspirelli.sk

Veľmi príjemne nás dnes prekvapil informačný email zo štatistiky pozeranosti realizácii našej firmy na profile Inspirelli, ktorý sme pred pár mesiacmi založili. Celkovo si naše fotografie, ktorých máme na danom profile cca 50 k dnešnému ránu pozrelo 51 707 klientov, architektov, stavbárov – všetkých, ktorí sa na danej špecializovanej stránke pohybujú. Ak ste profil TRAVERT sro na inspirelli ešte nenavštívili, stačí klinúť na tento odkaz  a uvidíte priamo výber z našich top realizácii.

Ak Vás niektorá z našich prác zaujala, resp. realizujete projekt kde budete potrebovať kvalitnú, luxusnú a nadčasovú dlažbu alebo obklad, príďte sa pozrieť k nám do showroomu na Bancíkovej ulici 1/A v Bratislave. Ideálne je dohodnúť si stretnutie s p. Jakábom na tel. čísle: 0910 123 945 alebo emailom na: jakab@travert.sk

 

Fotogaléria

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.