MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Akú zvoliť dlažbu na terasu – článok o travertíne na mojdom.sk

Koncom júna 2014 bol publikovaný na stránke mojdom.sk  článok o travertíne  a dlažbe na terasu z neho. V článku je spomenutá i naša spoločnosť TRAVERT sro a rozhvor s konateľom p. Jakábom. Článok patril v danom týždni 30.6. – 6.7.2014 medzi najčítanejšie články na mojdom vôbec. O tom, že fotografie ako i logické argumenty, prečo je travertínová terasa asi nejlepším variantom exteriérovej dlažby čitateľov mojdom.sk zaujali svedčí viac ako 700 preklikov na webstránku www.travert.sk . Tešíme sa na Vašu návštevu v našom showroome na Bancíkovej 1/A v Bratislave. Urobíme všetko pre to, aby sme splnili vaše nadštandardné očakávania a pridali ste sa k viac ako sto spokojným klientom spoločnosti TRAVERT s.r.o. Optimálne je dohodnúť si osobnú konzultáciu vopred na tel. čísle: 0910 123 945

Fotogaléria

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.