MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Vane z prírodného kameňa travertín – len pre vyvolených, alebo ?

V našej ponuke nájdete luxusné travertínové obklady a dlažby z travertínu. Ako ste určite v poslednej dobe zachytili, rozširujeme našu ponuku i o luxusnú sanitu, vodovodné batérie a iné doplnky do kúpeľne spojené s našou hlavnou činnosťou. Jednou z vychytávok, určených skutočne len pre vyvolených sú z jedného kusu vyrezané vane prírodného kameňa travertín. Design týchto vaní je nádherný, životnosť prakticky neobmedzená, treba si len vybrať.

Hlavnou výhodou pri výbere travertínovej vane od našej firmy TRAVERT je,  že Vám ju vyrobíme na mieru – teda zvolíte si presné rozmery, druh travertínu, žilovanie. Ceny sú pri tomto segmernte už od výborných  11,499 €

Nižšie nájdete niekoľko fotografií a inšpirácií u internetu, ako by mohla vaša vaňa vyzerať. Ako uvádzame vyššie, vyrobíme vám ju na mieru, čiže môžete byť tvorivý a mať vo svojej kúpeľni jedinečný originál, ktorý nebude mať nikto iný na svete.

Menšou nevýhodou týchto vaní je, že sú určené hlavne pre investorov, ktorí majú celý projekt premyslený do detailu už pred začiatkom výstavby. Z titulu váhy travertínovej vane viac ako 2000kg, musí byť totiž do kúpeľne umiestnená prad uzavretím stropu. Po jej umiestnení sa zafixuje, ďalej sa dom stavia a odbalí sa až pri finalizácii kúpeľne. Ale veď o tom luxusné projekty sú, o vychytávkach ako je travertínová vaňa.

 


bath1  Beige-Travertine-Bathtub-Bathroom-Project-012A beige-travertine-bath-tub-p23312-1B Freestanding_oval_natural_stone_marble_Beige_travertine images marble_bathtub mkd_k (103) sandstone-bathtub-500x500 sunshine-travertine-pedestal-sink-and-sunshine-travertine-bathtub-project travertine-bathtub-p65810-1B travertine-tub vaselli-marmi-travertine-bathtubs-beach

Vasca in travertino scavato142052_1343213432812_PF

Fotogaléria

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.