MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Pridali sme 10 ks nových ukončených projektov

Priznáme sa, v tomto roku máme toho dosť. To nás samozrejme teší. Len nás práca a realizácie zahltili tak veľmi, že sme nestihli ani dávať už ukončené projekty sem na webstránku. Dnes po dlhšej dobe tieto “resty” dobiehame a dopĺňame v časti referencie 10 projektov, ktoré sme medzičasom ukončili. Sú tam nádherné dlažby okolo bazénov, na ktoré sa travertín skutočne hodí. Rovnako i letné kuchyňe a kúpeľne – určite sa vám budú páčiť.

Teším sa na vašu návštevu u nás v showroome.

 

PS – už ste si stiahli náš Katalóg inšpirácií z travertínu – 100 zrealizovaných projektov našou spoločnosťou ? Ak nie – môžete si ho stiahnuť tu:http://travert.sk/#katalog

Fotogaléria

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.