MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Ako sa nepopáliť alebo aká dlažba je najlepšia okolo bazéna

Popálené chodidlo, modrina alebo zlomená noha. Najčastejšie úrazy, ktoré sa stávajú pri bazéne. Ak nemáte okolo dlažbu z travertínu.

 

Uvažujete nad tým, akú dlažbu a obklady zvoliť okolo bazéna? Nerobte kompromisy a myslite na pohodlie vás a vašej rodiny. Krása a praktickosť môžu ísť ruka v ruke vďaka prírode. Nič nedokáže pokaziť letnú idylku viac ako nešťastný úraz. Voda, ktoré je všade okolo bazéna, má na svedomí množstvo modrín, odrenín, či zlomenín. A nemusíte byť ani šantiacim dieťaťom. Stačí okamih – jeden neopatrný pohyb a nešťastie je na svete. Špeciálne vtedy, ak ste robili kompromisy pri výbere dlažby. My v TRAVERTE odporúčame klientom travertín.

Ideálny okolo bazéna

Travertín má totiž na svojom povrchu mierne póry, vďaka ktorým sa na ňom nedá pošmyknúť. Zároveň má aj výraznú akumulačnú schopnosť. Vďaka tomu sa travertínová dlažba nerozpáli a môžete po nej chodiť aj bosí. A to až do teploty 45 stupňov Celzia na priamom slnku. Niet sa preto čo čudovať, že takmer každá vila v Austrálii alebo na Floride má terasy a obklady okolo bazéna z travertínu.

Buďte nároční

Ak si teda vyberáte dlažbu alebo obklady okolo bazéna, nerobte kompromisy a buďte nároční. Bazén je jedným z kľúčových prvkov exteriéru vášho domu. Miestom relaxu, oddychu a stretávania sa s rodinou a priateľmi. Mal by pôsobiť esteticky a zároveň byť praktický. Travertín tieto nároky spĺňa dokonale.

O tom ako najlepšie využiť travertín v exteriéri alebo interiéri vášho domu sa s vami radi porozprávame osobne v našom showroome na Bancíkovej 1/A v Bratislave. Stovky inšpirácií a nájdete na  www.travert.sk/referencie.

PS: K dispozícii máte i zadarmo na stiahnutie: Katalóg 100 projektov z travertínu pre interiér a exteriér – ide o 100 projektov, ktoré sme zrealizovali pre našich klientov na Slovensku – nechajte sa inšpirovať.

 

 

Vladimir Jakab TRAVERT foto

 

 

 

 

 

 

 

Vladimír Jakáb, konateľ TRAVET s.r.o

Fotogaléria

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.