MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

INŠPIROVAŤ SA VO SVETE NIE JE VÔBEC HANBA, NAJMÄ AK IDE O BÝVANIE

Poznáte to nafúkané „Svoje si nedáme a cudzie nechceme.“? Ak by sme to pritiahli za vlasy, tak by sme mali všetci stále bývať v dreveniciach s hlinenou podlahou a robiť na panskom. Moderný človek, ktorý chce bývať na úrovni, preto nad takou hlúposťou môže maximálne mávnuť rukou.

 

Napríklad moje auto je nemecké. Môj obed bol taliansky. Tričko čo mám na sebe je indické. Popíjam brazílsku kávu a večer idem do kina na americký film. Z kina pôjdem rovno do môjho „travertínového“ bytu. Jeho národnosť sa však určiť nedá. A travertín neberie žiadny ohľad na štáty a ich národy.  Aj preto ho v TRAVERTE radšej dovážame z rôznych krajín Európy, aby sme vám ponúkli čo najširší výber.  Z viac ako sto druhov farebnosti a opracovania tohto fenomenálneho prírodného kameňa si u nás vždy vyberie i ten najnáročnejší klient. Viac ako sto inšpirácií,  kde sme pre slovenských klientov realizovali projekty z travertínu sú toho dôkazom. Môžete si kvalitu našej práce pozrieť tu.

 

INŠPIRUJEME SA VO SVETE

Bez nátlaku priznávame: „Inšpirujeme sa vo svete!“. Francúzsko, Veľká Británia, Taliansko, Španielsko, Nemecko, USA alebo Austrália. Vo všetkých týchto krajinách poznajú veľmi dobre nadčasovú hodnotu travertínu. Domy z travertínu, ktoré som mal možnosť  či už osobne alebo prostredníctvom fotografií či videí vidieť, patria medzi najkrajšie na celom svete a pravidelne vyhrávajú i designerské súťaže. Napríklad, takmer každá vila v Austrálii alebo na Floride má terasu alebo obklad okolo bazénu z travertínu. Je to nielen estetické, ale aj veľmi praktické. Na travertíne sa totiž nepošmyknete, ani nepopálite a ešte nádherne vyzerá.

Celebrity a milionári chcú vo svojich domoch travertín

Travertín má vo svojich vilách oskarová herečka Hillary Swank, jedna z najlepších speváčiek na svete Beyoncé, speváčka Pink, Geissenovci,  a ďalší ľudia po celom svete, ktorí sa chcú vymaniť z priemernosti. Vo Veľkej Británii, kde som sa s travertínom zoznámil po prvý krát, je symbolom nadčasovosti a originálnej domácnosti, ktorá nepodlieha lacným trendom. Inšpirácie z travertínu už využili vo svojich domoch aj známi slovenskí herci, športovci, speváci a manažéri. Ako to viem? Boli som pri tom!

TRAVERT s. r. o. je totiž jedinou slovenskou spoločnosťou, ktorá sa výhradne špecializuje na dovoz, predaj a realizácie z travertínu.

Viac ako 100 inšpirácií z travertínu, ktoré naša spoločnosť realizovala na Slovensku si môžete stiahnuť v ucelenom katalógu realizovaných projektov tu.

 

Príďte sa aj Vy inšpirovať svetom do nášho showroomu na Bancíkovej ulici 1/A v Bratislave. Pri prírodnom kameni platí zásada „raz vidieť a dotknúť sa, je lepšie ako sto krát počuť či vidieť na fotkách“.

 

Vladimir Jakab TRAVERT foto

 

 

 

 

 

 

 

 

Vladimír Jakáb, konateľ TRAVERT s. r. o.

Fotogaléria

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.