MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Užite si zariaďovanie vášho domova

Zariaďujete si dom, či byt alebo jeho okolie? Užite si to! Je to jedno z najkrajších období vo vašom živote.

 

 

Zistil som, že dokážem rozpoznať ľudí, ktorí si práve zariaďujú svoju domácnosť. Či už ide o mladé dvojice budujúce svoje prvé hniezdočko, nedefinovateľných singles alebo zrelých ľudí, ktorí presne vedia, čo chcú. Možno je to profesionálna deformácia, ale z tých ľudí to proste vycítim. Srší z nich totiž zvláštne fluidum. Je to akási kombinácia nadšenia, ktoré sa prelína s nerozhodnosťou a jasnej vízie, ktorú zrazu zneistí nová inšpirácia. Srdce, ktoré bojuje s rozum. Rozum, ktorý sa snaží dohovárať srdcu. Spoznávate sa?

Nebude to chladné? Nebude to zbytočne drahé? Ako to bude vyzerať, keď na to zasvieti slnko? Čo na to povedia kamaráti, známi, rodina? Ako sa v takom dome/byte budeme cítiť? Je to vhodné pre deti? Výpočtom podobných otázok by som mohol pokračovať a zaplnil by som niekoľko stránok. Zariaďovanie domu alebo bytu má skrátka svoje čaro. A vždy je dobré, ak sa máte s kým o tom poradiť. Ak je na blízku niekto, kto vaše predstavy pretaví do reality alebo ak bude treba, uvedie vás do reality.

 

Máme šťastie na klientov 

V TRAVERTE sme špecialistami na prírodný kameň travertín. Radíme, konzultujeme, navrhujeme a nakoniec realizujeme. Každý z našich klientov je pre nás zároveň inšpiráciou. Máme totiž to šťastie, že travertín oslovuje najmä úspešných a rozhľadených ľudí s vkusom – ľudí na úrovni, ktorí vedia, čo chcú. Nie sú to ľudia davu. Majú radi výnimočnosť. Nie lacnú exhibicionistickú výstrednosť, ale originálne vystúpenie z davu – ďaleko od gýčových trendov doby.

 

Navštívte Showroom Travertínu v Bratislave

Príďte sa pozrieť a inšpirovať sa do nášho showroomu na Bancíkovej 1/A v Bratislave. Pri dobrej káve sa porozprávame o vašich predstavách.

 

S pozdravom

Vladimír Jakáb, konateľ TRAVERT

 

 

Vladimir Jakab TRAVERT foto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotogaléria

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.