MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Tri spôsoby ako zvýšiť hodnotu svojho bývania pomocou travertínu

Či už chcete predať svoj dom za čo najvyššiu hodnotu alebo naopak zvýšiť hodnotu svojho bývania pre vlastný pocit, ponúkam vám tri jednoduché kroky, ktoré dodajú vášmu domu punc nadčasovosti a zvýšia jeho hodnotu

Poraďte sa s architektom či designérom

Tipy od profesionála vám pomôžu nájsť nákladovo efektívne spôsoby ako vylepšiť svoje bývanie. Optimálne je sa poradiť s architektom, interiérovým alebo exteriérovým designérom. Zároveň vám odborníci pomôžu vyhnúť sa prípadnému kroku vedľa a ochránia vás pred síce trendovými, no možno nie príliš vkusnými riešeniami. Nepoznám architekta, ktorý by klientovi ak mu to rozpočet dovolí neodporučil použiť prírodný kameň v kombinácii napr. s drevom. Nič nedodá vášmu domu väčší pocit nadčasovosti a originality ako prírodný kameň. Odborník vám navrhne napríklad kúpeľňu z prírodného kameňa travertínu alebo terasu z travertínových dlaždíc. Prípadne vám poradí aké farby použiť na okolité steny.

Travertínová interiérová dlažba

Realizácia našej spoločnosti – travertínová dlažba v privátnom wellness centre

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nahraďte umelú podlahu v interiéri travertínom

V prípade ak ide o rekonštrukciu nehnuteľnosti, ktorá má výbornú lokalitu a potenciál na výhodný predaj či prenájom odporúčam na interiérových materiáloch nešetriť. Umelé podlahy sú síce lacné, no tejto cene zodpovedá aj ich hodnota pre dom. Rizikom sú aj negatívne dôsledky pre zdravie. Nedávne výskumy potvrdili, že umelé podlahy môžu byť jednou z príčin astmy, resp. jej zhoršovania. Nahraďte preto všedné umelé podlahy travertínovými dlaždicami, ktoré sú nielen krásne ale i mimoriadne praktické. Prírodné kamenné podlahy dodajú vášmu domu eleganciu, nadčasovosť a hodnota vášho domu výrazne narastie

Travertínová dlažba

Realizácia našej spoločnosti – travertínová dlažba a obklad v privátnom wellness centre

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opravte nedokonalosti a použite travertínové exteriérové dlažby

Nielen dokonalý interiér, ale aj upravený exteriér vyjadrujú konečnú hodnotu vášho bývania. Upraveným exteriérom nemyslím len pokosenú trávu, či upratané hračky. Hodnotný a dobre vyzerajúci dom by mal byť zbavený gýčových ozdôb spred desiatich rokov. Terasy by mali byť čisté. Absolútnym tabu sú rozbité dlaždice, či popraskaný chodník. Tu vrelo odporúčam prírodný kameň travertín, ktorý patrí medzi najodolnejšie materiály. Travertínové dlažby vydržia aj extrémne teploty, navyše sú protišmykové a vďaka schopnosti absorbovať teplo sa dá v lete po nich chodiť aj bosou nohou.

Dlažba, schody a múrik obložený Travertínom

Realizácia našej spoločnosti: obklady a dlažby z travertínu v exteriéri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ak by ste sa chceli o vašej rekonštrukcii pobaviť osobne, rád vás uvítam v Showroome Travertínu na Bancíkovej 1/A v Bratislave. Pri dobrej káve sa porozprávame o vašich predstavách. Od roku 2010 sme na Slovensku realizovali viac ako 100 projektov – nechajte sa nimi inšpirovať v časti referencie. Prípadne mi napíšte na jakab@travert.sk alebo zavolajte na 0910 123 945.

 

Vladimir Jakab TRAVERT foto

 

 

 

 

 

 

 

Fotogaléria

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.