MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Práve dokončené projekty jeseň 2016

Podarilo sa nám dokončiť niekoľko nádherných projektov. Patria medzi ne hlavne veľmi originálne kúpeľne zo žltého travertínu, travertínové schody, travertínová fasády či zaujímavý obklad skleníka.

Všetky referencie nájdete TU.

dlazba-okolo-bazenu-z-travertinu vstup-do-domu-z-travertinu-zlteho travertin-zlty-v-exterieri travertin-zlty-ako-exterierova-dlazba-okolo-celeho-domu-i-bazenu travertin-zlty-ako-dlazba-v-exterieri-foto-pocas-pokladaky travertin-zlty-exterierova-dlazby terasova-dlazba-z-travertinu-zlteho-pattern-set zlty-travertin-a-mozaika-v-kupelni sprcha-z-travertinovej-zltej-mozaiky obklad-steny-kupelne-z-nadherneho-prirodneho-kamena-travertinu-zlteho kupelna-zo-zlteho-prirodneho-kamena-travertin img_2854 dlazba-v-kupelni-z-prirodneho-kamena-travertin zlty-travertin-a-mozaika-v-kupelni sprcha-z-travertinovej-zltej-mozaiky kupelna-zo-zlteho-prirodneho-kamena-travertin travertinove-schody schody-z-prirodneho-kamena-travertin img_3229 travertinova-dlazba-okolo-bazena obklad-sklenika-z-prirodneho-kamena-travertin exterierovy-obklad-v-skleniku-z-prirodneho-kamena-travertin travertinova-fasada travertinova-fasada obklad-fasady-z-travertinu fasada-z-travertinu fasada-z-nadherneho-prirodneho-kamena-travertin-od-wwwtravertsk

Fotogaléria

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.