MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

O nás

Príbeh značky TRAVERT

Exteriérový obklad z prírodného kameňa

Príklad našej práce: Exteriérový obklad z travertínu

Moje meno je Vladimír Jakáb a som konateľom našej firmy. S dlažbami a obkladmi pracujem viac ako desať rokov.  Konkrétne od roku 2004, kedy som pracoval v stavebníctve v Londýne. Postupne som svoje zameranie viac a viac špecializoval, až som skončil pri obkladoch a dlažbách z jediného druhu prírodného kameňa – travertínu.  Ten sa stal mojou vášňou a je ňou dodnes.

 

Založenie TRAVERT s. r. o.  – špecializácia a osobný prístup

Travertínová dlažba je nádherná praktická nadčasová a bezúdržbová

Príklad našej práce: Travertínová dlažba okolo bazénu

V roku 2009 som sa vrátil na Slovensko a spoločne s bratrancom a jeho spoločníkom v iných firmách sme  založili TRAVERT s.r.o.. Od založenia sa firma špecializuje na predaj, profesionálne poradenstvo a realizáciu projektov v interiéri i exteriéri výhradne  z travertínu. Osobne sa angažujem v každom projekte, ktorý pre klientov realizujeme. Všetky konzultácie s investormi a architektmi týkajúce sa vhodného druhu travertínu riešim osobne. Rovnako dohliadam na precíznu realizáciu pokládky našich majstrov a osobne odovzdávam každú zákazku. Nehrnieme sa za získaním stoviek projektov zo sto materiálov, práve naopak. Realizujeme ročne len desiatky projektov, každý z nich je však originál a splní klientove očakávania. Preto ak chcete použiť vo vašom dome, či byte travertín a obratíte sa na nás, môžem vám osobne garantovať profesionálny ale zároveň i osobný, ľudský prístup a spokojnosť s dodaným kameňom ako i kvalitou realizácie.

Je pre vás travertín vhodný?

Interiérová dlažba na chodbu z prírodného kameňa travertín

Príklad našej práce – travertínová dlažba v interiéri

Legendárny Steve Jobs hovoril, že namiesto povrchnej práce so sto produktmi je dôležité sústrediť sa na jednu jedinú vec, obor, či produkt, ktorý budete ovládať dokonale. V TRAVERTe máme to šťastie! Pracujeme s najkrajším kameňom na tejto planéte. Travertín je nádherný, originálny a nadčasový, vďaka čomu môžeme stretávať klientov, ktorí sú rozhľadení, majú vkus, vedia, čo chcú a sú ochotní investovať do najlepšieho pomeru dizajnu, životnosti a originality na trhu. Máme to šťastie a konkurenčnú výhodu, že travertín bol, je a stále bude „in“ vďaka svojej nadčasovosti a nóblese. Travertín skrátka nie je len výstrelkom doby. Je to nadčasový symbol vkusu, úspechu, zrelosti, rozhľadenosti a spoločenského statusu majiteľa. A práve ľudí s týmito vlastnosťami travertín najviac priťahuje.

Travertín sa dá opracovať do modernej leštenej podoby alebo nechať matný s priznaním pórov pre klientov, ktorí ladia svoj domov do rustikálneho štýlu. Travertín dovážame z rôznych štátov Európy. Klienti tak majú na výber z viac ako sto druhov farebnosti a opracovania tohto prírodného kameňa. Dokážeme tak uspokojiť a zrealizovať predstavy aj tých najnáročnejších klientov – viz galéria referencií.

 

Realizovali sme na Slovensku viac ako 120 projektov s celkovou rozlohou viac ako 10 000 m2 travertínu

Travert auto foto 2 I keď pracujeme len s jediným druhom luxusného kameňa, ktorý nie je cenovo dostupný pre 95% populácie, i tak sa máme v portfóliu referencií viac ako 120 projektov s celkovou rozlohou viac ako 10 000m2. V časti galéria referencií si môžete pozrieť, aké projekty sme pre klientov ako ste vy zrealizovali.

 

Chcete sa dozvedieť viac a vidieť travertín naživo? Navštívte Showroom Travertínu

Ak máte vzťah k prírodným materiálom, chcete niečo viac a láka vás predstava originálnej dlažby či obkladu, ktorú v danej podobe nemá nik iný na svete, navštívte nás. I keď fotografie načtrtnú možnosti aké projekty pre vás vieme zrealizovať je pri výbere vhodného druhu travertínu potrebná osobná konzultácia a poradenstvo – osahať si kameň „naživo“, vybrať si z viac ako sto kombinácii tú ideálnu do vášho projektu.

 

Showroom Travertínu, ktorý je zároveň sídlom našej spoločnosti na adrese: Bancíkovej 1/A v Bratislave je vám k dispozícii.

 

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.