MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Recepcia, chodby a vstup do administrativnej budovy v kombinácii travertín – mramor

V marci 2013 sme dokončili náš projekt v administratívnej budove na Rajskej ulici v Bratislave. Riešili sme v ňom kompletné schodisko z travertínu ako i obklady a dlažbu výťahov. Nakoniec sa investor rozdhodol položiť i chodby v travertíne ivory light nevyplnenom omieľanom v kombinácii s mramorovými štvročekmi – spôsob pokladania podľa dávnych francúzskych tradícií. Celkový efekt je veľmi zaujímavý a ide o ojedinelú kombináciu týchto dvoch povedzme konkurečných kameňov.  Daná kombinácia by okrem administratívy mohla byť zaujímavá napr. v priestoroch nadštandardného hotela v rustikálnejšom štýle. Veríme, že i Vám sa daný materiál, ktorý v administratívnych alebo obchodných priestoroch bude naveky, výborne sa po impregnáci udržuje tiež zapáčači a ozvete sa nám so žiadosťou o cenovú ponuku.

Požiadajte o konzultácie priamo konateľa a odborníka na travertín p. Jakába na – jakab@travert.sk, 0220 283 032, 0910 123 945

...čítať ďalej

Zaujal Vás tento projekt a vyberáte obklady a dlažby do interiéru či exteriéru?

Dohodnime si nezáväznú konzultáciu:

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Fotogaléria

Podobné referencie

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.