MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Interiérová dlažba vo Villa Kolliba

V roku 2014 sme realizovali projekt v Bratislave. Išlo o rekonštrukciu nádhernej vily na Kolibe. Výhodou tohto projektu bolo, že sa investor po konzultácii s architektmi rozhodol využiť travertín v interiéri aj exteriéri a tak sme mohli naplno ukázať krásu a funkčnosť tohto prírodného kameňa. V exteriéri sa využil ako dlažba na veľkej terase, schodoch, vstupe do vily i po celom obvode rodinného domu – travertín Ivory light nevyplnený omieľaný. V interiéri je prírodný kameň travertín Ivory light vyplnený matný použitý ako dlažba po celej ploche ale aj ako obklad v obývačke, kúpeľni a na schodisku. Výsledný efekt je jednou z našich najlepších realizácií.

Páči sa Vám táto realizácia? Neváhajte kontaktovať p. Jakába na tel. čísle: 0910 123 945 a dohodnite si individuálnu konzultáciu v Showroome Travertínu v sídle našej spoločnosti v Bratislave – Ružinove.

...čítať ďalej

Zaujal Vás tento projekt a vyberáte obklady a dlažby do interiéru či exteriéru?

Dohodnime si nezáväznú konzultáciu:

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Fotogaléria

Podobné referencie

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.