MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Kuchyňa vo francúzskom štýle z Travertínu Ivory Medium nevyplneného omieľaného 111

Kuchyňa pre zahraničného klienta, ktorú sme relizovali začiatkom roku 2013. Použitý bol v poslednej dobe veľmi obľúbený travertín ivory medium nevyplnený omieľaný. Vačšie póry boli vyplnené špárovačkou a naslende bola celá podlaha naimpregnovaná impregnáciou s klasickým vzhľadom. Vďaka tomu je  podlaha nenasiakavá, veľmi hygienická a veľmi ľahko udržiavateľná. Klient si vyžiadal atypický spôsob pokládky do diagonál s rovnobežným obkladom po stranách, čím vznikol zaujímavý originálny obrazec. V prípade otázok, záujmu o cenovú ponuku resp. obhliadku prosím neváhajte zavolať na tel. čísla: 0220 283 032 resp. 0910 123 945.  I Keď sa snažíme čo najhodnovernejšie fotografie, predsa ide o prírodný kameňa  najideálnejšie je vidieť dané vzorky naživo, preto neváhajte a navštívte nás v našom showroome na Bancíkovej ulici 1/A v Bratislave.

...čítať ďalej

Zaujal Vás tento projekt a vyberáte obklady a dlažby do interiéru či exteriéru?

Dohodnime si nezáväznú konzultáciu:

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Fotogaléria

Podobné referencie

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.