MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Kúpeľňa z Classic travertínu nevyplneného omieľaného – byt Bratislava 3 veže

Realizácia kúpeľne v bytovom komplexe 3 veže  ( okrem umývadla a doplnkov) je realizovaná z prírodného kameňa travertínu a kompletné dodanie materiálov ako i realizáciu zabezpečila naša spoločnosť.  Podľa návrhu architektky, bol použitý travertín v troch rôznych veľkostiach a to: 5x 10 x 1cm, 3,2 x 1,5 x 1cm a 15 x 15x 1 cm.  Daná kombinácia 3och rozmerov pôsobí veľmi zaujímavo celkovo vytvára príjemné relaxačné miesto po celodennej námahe.  Ako impregnácia bola použitá vysokokvalitná IDEA HP od spoločnosti Bellinzoni.

Naša spoločnosť zabezpečila v danom byte okrem pokládky travertínu kompletnú dorábku holobytu: maľovanie, pokládku podláh, elektrické podlahové kúrenie v kúpeľni,  ako i dodanie nábytku vybraného našim partnerským architektom. Travertín je teplý materiál, ktorý sa ľahko udržuje a klient je veľmi spokojný. V prípade záujmu po dohode možnosť si prísť túto realizáciu prísť obhliadnuť i osobne.

...čítať ďalej

Zaujal Vás tento projekt a vyberáte obklady a dlažby do interiéru či exteriéru?

Dohodnime si nezáväznú konzultáciu:

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Vyjadrenie klienta

"Ďakujem za poradenstvo pri výbere vhodného druhu materiálu, bezplatnú vizualizáciu mojej kúpeľňe ako i precíznu stavbársku prácu. Kúpeľňa je skutočne nádherná a páči sa každej návšteve. Bola som s Vašimi službami mimoriadne spokojná a ďalej Vás odporúčam všetkým mojim známym, ktorí kupujú holobyt alebo rekonštruujú." s pozdravom, Zuzana Kytková

Fotogaléria

Podobné referencie

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.