MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Kúpeľňa z travertínu – oáza pokoja a relaxu

Nádherný projekt kúpeľne so sprchou, doskou okolo umývadla ako i vaňou. Celá kúpeľňa – obklady i dlažby z travertínu. Pre klientku sme zabezpečili dodanie materiálu travertín ivory light nevyplnený omieľaný, impregnáciu strong 2000 ako i samotnú realizáciu, ako tomu býva v 90% prípadov. Kúpeľňa je veľmi prakticky riešená. V prednej časti sa nachádza sprcha s umývadlom pre dennú potrebu. V zadnej časti sa nachádza “súkromná  oáza pokoja a relaxu” – súkromné miniwellnes. Majiteľom skutočne stačí len dorobiť svetlá , zapáliť sviečky a relaxovať … čo poviete?  Aby ste mohli mať rovnakú, podobnú kúpeľňu neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si osobné stretnutie s p. Jakábom: 0910 123 945, jakab@travert.sk Showroom sa nacchádza v Bratislave – Ružinove na Bancíkovej ulici 1/a

...čítať ďalej

Zaujal Vás tento projekt a vyberáte obklady a dlažby do interiéru či exteriéru?

Dohodnime si nezáväznú konzultáciu:

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Fotogaléria

Podobné referencie

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.