MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Luxusná terasa z travertínu ivory light pattern set

Začiatkom júna sme dokončili jednu z našich najkrajších realizácií vôbec. Luxusnú a nádhernú terasu z travertínu ivory light v prevedení pattern set – veď posúďte. Celkovo bolo použitých viac ako 200m2 travertínu ivory light. Na priľahlú stenu, kde sa buduje sprchový kút sme ešte dokladali ďaľších 6m2 travertínu žilovaného. Po tom, ako videl investor rozdiel oproti štandardnému plotu, je len otázka času, kedy ho dá obložiť celý. Veríme, že táto nádherrná realizácia vás presvedčí- že okrem praktických vlastností travertínu, je i po designovej stránke to najlepšie čo si môžete do exteriéru vybrať. Pre upevnenie tohto tvrdenia ako vždy dopĺňame, že naživo sú travertínové obklady a terasy násobne krajšie a nie sme profesionálmi v robení fotografií ale v predaji, poradenstve a pokládke travertínu.

...čítať ďalej

Zaujal Vás tento projekt a vyberáte obklady a dlažby do interiéru či exteriéru?

Dohodnime si nezáväznú konzultáciu:

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Fotogaléria

Podobné referencie

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.