MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Luxusné fintess centrum 400m2 v Bratislave z Travertínu Ivory nevyplnený omieľaný

Investor z medzinárodnej developerskej skupiny Hamilton & Co si u nás objednal dodanie Travertínu Ivory nevyplneného omieľaného spoločne s pokládkou. Realizácia prebehla v mesiacoch september – december 2012. Použili sme travertín o rozmeroch 40 x 40 cm x 1,2 cm a 10 x 10 x 1 cm. Pokládka bola podľa želania klienta vo veľkej vstupnej chodbe uložená diagonálne a v sprchách a toaletách vodorovne.   Celková položená plocha okolo 400m2. Fitnes centrum už funguje a môžete sa stať jeho členom: http://www.hamiltonclub.sk/sluzby/. Zároveň je dané fitnescentrum prístupné širšej verejnosti ako jeden z mála projektov, ktoré realizujeme. Môžete sa ísť na tento nádherný materiál ísť pozrieť osobne, alebo ešte lepšie osobne k nám do nášho showroomu na Bancíkovej ulici 1/A v Bratislave.  V prípade, ak pripravujete  projekt podobnej rozlohy, alebo  máte záujem o položenie dlažby či obkladov v rodinnom dome, byte neváhajte nás kontaktovať na tel. čísla: 0220 283 032 alebo priamo p. Jakába : 0910 123 945.

...čítať ďalej

Zaujal Vás tento projekt a vyberáte obklady a dlažby do interiéru či exteriéru?

Dohodnime si nezáväznú konzultáciu:

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Fotogaléria

Podobné referencie

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.