MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Podkrovná kúpeľna z travertínu ivory medium veľký formát plus mozaika

Pre investora sme tento krát realizovali predaj travertínu ako i následnú pokládku obkladov a dlažieb z travertínu ivory medium nevyplneného matného. Použité boli 3 formáty: na obklady najväčší formát z tohto travertínu 60 x 40 cm, ako dlažba bol použitý rozmer 40 x 40 cm, a na skrášlenie priestoru ako obklad vane a steny za WC travertínová mozaika z travertínu ivory light o veľkostiach kociek 5 x 5 cm – dodávaná na sieťke rozmerov 31 x 31 cm. Súčasťou prác bolo i osadenie vane, vystavenie priečok, osadenie odtokového žlabu ako i realizácia ník nad vaňou a v sprchovom kúte. Samozrejme ako vždy sme obklady a dlažby vyšpárovali  a naimpregnovali impregnáciou strong 2000.  V prípade záujmu vieme dohodnúť i osobnú obhliadku s majiteľom v Bratislave.

...čítať ďalej

Zaujal Vás tento projekt a vyberáte obklady a dlažby do interiéru či exteriéru?

Dohodnime si nezáväznú konzultáciu:

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Vyjadrenie klienta

"S výsledným efektom ako i vašim prístupom som spokojný. Keď ste kameň priviezli, mal som menšiu obavu - čo vznikne :)  Ale po pokládke to celé "vypálilo" tak ako som videl v predchádzajúcih realizáciach a predstavoval si. Ďakujem za precíznu pokládku a trpezlivé zodpovedanie mojich neustálych otázok." P . Mikolášek

Fotogaléria

Podobné referencie

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.