MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Podlaha z béžového travertínu vyplneného – Bratislava DUBRAVIA

V nebytovom priestore o rozlohe 28m2 naša spoločnosť realizovala kompletné dokončenie priestoru, ktorý bol zakúpený v štandarde holopriestoru. Podľa návrhu architekty a dopytu klienta je priestor pripravený pre prácu administratívnu prácu dvoch osôb s opticky oddelenou zasadacou časťou pre štyri osoby.

V danej nehnuteľnosti sme realizovali elektroinštaláciu, stierky, vodoinštaláciu, maľovanie, dodanie a poklaádku travertinovej podlahy,  ako kompletnú realizáciu toalety. Klientom vybraný typ travertínu béžový travertín vyplnený bol použitý pri rozmeroch 61 x 61 x 1,5 cm. Použitá bola impregnácia Bellinzoni Strong 2000, ktorej predaj zabezpečuje taktiež naša spoločnosť. Hlavným účelom impregnácie bolo spevnenie travertínových dlaždíc. Ako vrchý ochranný náter – film, bol použitý prípravok Idea HP, ktorý zachováva pôvodnýmatný vzhľad i prírodnú farbu kameňa a zabezpečuje ochranu kameňa voči olejom, vínu a iným tekutinám.

...čítať ďalej

Zaujal Vás tento projekt a vyberáte obklady a dlažby do interiéru či exteriéru?

Dohodnime si nezáväznú konzultáciu:

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Vyjadrenie klienta

"S vašou prácou sme boli  ja osobne, ako i môj klient veľmi spokojní. Pre investorov, ktorí budú vedieť oceniť originalitu prírodného kameňa travertín a vašu firmu opätovne veľmi rada využijem." Ľubica Šimonová, architektka

Fotogaléria

Podobné referencie

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.