MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Šachovnicová kúpeľňa z travertínu ivory light a noce vyplneného lešteného

V projekte, v ktorom bola použitá i travertínová mozaika mix, bola vytvorená “šachovnicová” dlažba z travertínu ivory vyplneného lešteného a travertínu noce vyplneného lešteného. Nakoľko išlo o prvý projekt, pri ktorom sme sa stretli s týmto riešením, zaujímalo nás ako to celé dopadne. Naša spoločnosť dodávala v tomto prípade travertín, impregnáciu a biele lepidlo na kameň. Realizáciu si zabezpečil investor po vlastnej línii a musíme daných majstrov pochváliť za kvalitne odvedenú prácu a dotiahnutie detailov, čo nie je vždy pravidlom. Po vzhliadnutí fotiek sme boli veľmi príjemne prekvapení a investorovi gratulujeme k absolútne vhodnej odvážnej kombinácii farebnosti travertínu noce a ivory. Taktiež veľmi vhodné je optické odčlenenie sprchovej časti mozaikov. Gratulujeme a želáme príjemné bývanie.

V prípade ak i Vám sa páčia realizácie z travertínu, prídete sa pozrieť k nám do showroomu na Bancíkovej ulici 1/A v Bratislave. Rád a ochotne Vám ukáže všetky farebnosti ako i možnosti opracovania a výplní priamo konateľ našej firmy p. Vladimír Jakáb – obhliadku je ideálne si rezervovať na tel. čísle: 0910 123 945

...čítať ďalej

Zaujal Vás tento projekt a vyberáte obklady a dlažby do interiéru či exteriéru?

Dohodnime si nezáväznú konzultáciu:

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Fotogaléria

Podobné referencie

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.