MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Terasa z travertínu noce v exteriéri + špárovačka Camel

Vhodné počasie začiatkom roku 2014 nám dovolilo realizovať projekt terasy z travertínu noce rozmerov 40 x 40 x 2 cm nakoľko išlo o exteriérovú realizáciu. Väčšinou sa k travertínu – najmä svetlých odtieňoch volí špárovačka Jasmin, v tomto prípade si klient vybral špárovačku Camel. Máme teda realizáciu z ďaľšieho druhu travertínu, ktorú priamo zrealizovala naša spoločnosť – v prípade záujmu je možné prísť i na osobnú obhliadku u majiteľa – prípadne máme viacero m2 skladom – teda môžeme si vyskladať niekoľko m2 u nás v showroome na Bancíkovej ulici.

Ak Vás táto realizácia zaujala – dohodnite si prosím osobnú konzultáciu s p. Jakábom – konateľom spoločnosti, ktorý Vám ochotne poradí s výberom materiálu ako i pripraví cenovú ponuku. Tel číslo: 0910 123 945

...čítať ďalej

Zaujal Vás tento projekt a vyberáte obklady a dlažby do interiéru či exteriéru?

Dohodnime si nezáväznú konzultáciu:

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Fotogaléria

Podobné referencie

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.