MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Terasa z Travertínu béžového nevyplneného omieľaného PatternSet – rodinný dom Poriadie

Travertín je priam ideálnym materiálom pre použitie na vonkajšie terasy. Vynikne najmä v blízkosti prírody a práve pre túto kombináciu sa rozhodol i klient z dedinky nachádzajúcej sa na Myjavských kopaniciach – Poriadie. Terasa má celkovú rozlohu 26 m2 a klient si vybral béžový nevyplnený omieľaný travertín vo verzií PatternSet (PatternSet – je skladačka, ktorá skladá z balíku o rozlohe 0,93 m2 kde sa nachádza 1ks 60 x 40 cm, 2ks 20 x 20 cm, 1kx 60 x 20cm, 2ks 40 x 40cm).  v závislosti od podkladu a umiestnenia sa v exteriéry používa travertín o hrúbke 2 – 5 cm.  V tomto prípade bol použitý travertín o hrúbke 2cm. Po dokončení parkovej úpravy doplníme ďaľšie fotografie. Ako impregnácia bola použitá novinka IDEA GOLD od firmy Bellinzoni, ktorá je odolná UV žiareniu, kyslím dažďom, olejom a iným tekutínám.  Komplentné dodanie travertínu, impregnácie ako i realizáciu pokládky zabezpečila naša spoločnosť.

Po dohode je možná osobná obhliadka terasy.

...čítať ďalej

Zaujal Vás tento projekt a vyberáte obklady a dlažby do interiéru či exteriéru?

Dohodnime si nezáväznú konzultáciu:

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Vyjadrenie klienta

"Vždy som túžila po terase z prírodného kameňa a nakoniec sa mi tento sen i splnil. S vašim prístupom, férovou cenou ako i samotnou realizáciou som spokojná, ďalej Vás odporúčam." Júlia Šebestová

Fotogaléria

Podobné referencie

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.