MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Travertín žltý nevyplnený v nádhernej dennej časti vily pri BA

Mali sme tú česť, že investor pri realizácii nádhernej vily s krásnym otvoreným priestorom a nadštandardnou dennou časťou sa rozhodol pre použitie travertínu žltého nevyplneného v podobe skladačky pattern set z našej ponuky. Ide o krásny projekt, kde celé ladenie interéru do seba zapadá – travertínový kameň, nádherný krb, priznané drevené trámy na stropoch. Na jar investor plánuje prepojenie interiéru a exteriéru rovnakým druhom travertínu, čím vznikne nádherný opticky otvorený priestor s pocitom slobody.  Páči sa – dajte projektu like na našej facebook stránke: www.facebook.com/travertin

Ak i vám sa páči táto realizácia – neváhajte kontaktovať p. Jakába na tel. čísle 0910 123 945 a dohodnite si termín stretnutie u nás v showroomu, alebo prípadne následne i na vašej stavbe. V rámci našich služieb zabezpečujemee nielen predaj kameňa ale i komplexné poradenstvo spojené s jeho výberom, ako i stavebnou prípravou pred samotným položením.

...čítať ďalej

Zaujal Vás tento projekt a vyberáte obklady a dlažby do interiéru či exteriéru?

Dohodnime si nezáväznú konzultáciu:

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Fotogaléria

Podobné referencie

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.