MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Travertín 3D žltý – obklad schodiska, rodinný dom Bratislava

V auguste 2013 sme dokončili realizáciu rodinného domu, kde sme realizovali i viacero stavebných prác. Čerešničkou na torte je schodisko z jaseňového dreva, ku ktorému sa ako obklad steny hodil práve prírodný materiál.  Investor sa nakoniec rozhodol pre travertín žltý 3D, aj keď zo začiatku uvažoval  o verzií travertín žltý split face. Nakoniec to bola práve 3D štruktúra, ktorá bola bližšia jeho predstavám. Zabezpečili sme komplet dodanie prírodného kameňa ako aj pokládku, ktorá v tomto prípade, i keď sa to nezdá nakoľko bol cieľ vyplniť celý priestor steny, bola jedna z náročnejších.  Realizácie ako i vyjadrenie klienti vidíte nižšie.

Ak sa Vám páčia prírodné materiály a uvažujete nad prírodným kameňom, neváhajte navštíviť náš showroom,  a radi Vám pripravíme cenovú ponuku ako aj 3D vizualizáciu zadarmo. Volajte p. Jakábovi na tel. číslo: 0910 123 945.

...čítať ďalej

Zaujal Vás tento projekt a vyberáte obklady a dlažby do interiéru či exteriéru?

Dohodnime si nezáväznú konzultáciu:

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Vyjadrenie klienta

"S vašou prácou som bola mimoriadne spokojná. Celé schodisko v kombinácii s drevenými schodmi vyzerá tak ako som si predstavovala. Ak niekto zo známych bude riešiť nové bývanie a požiada ma o radu a tip, rada Vás odporučim."

p.  Bátová, rod. dom Bratislava

Fotogaléria

Podobné referencie

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.