MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Travertín Ivory Light vyplnený leštený v kuchyni

V priebehu septembra 2013 sme realizovali pokládku dlažby v kuchyni. Travertín je pre využitie v kuchyni po impregnácii absolutne vhodnou alternatívou. Investor si zvolil leštenú verziu, ktorá ladí s leštenou bielou modernou kuchynskou linkou. Pre klienta sme zabezpečili dodanie materiálu, realizáciu pokládky dlažby a soklov, ako i následnú impregnáciu. Pre viac fotografií z travertínu ivory light vyplneného lešteného si pozrite prosím stránku produktu ivory light vyplnený leštený.

Neváhajte nás navštíviť osobne v showroome a príďte si pozrieť všetky možnosti farebnosti, vyplnenia ako aj opracovania, ktoré travertín ponúka. Kontaktuje prosím p. Jakába na tel. čísle: 0910 123 945  resp. obchod@travert.sk a dohodnite si termín nezávislej konzultácie. Zároveň môžete využiť prípravu 3D návrhu vašej realizácie zadarmo.

...čítať ďalej

Zaujal Vás tento projekt a vyberáte obklady a dlažby do interiéru či exteriéru?

Dohodnime si nezáväznú konzultáciu:

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

DOHODNIME SI STRETNUTIE NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM

Vyjadrenie klienta

"Po tom, čo sme vašu prácu videli u známych, u Vás v showroome a na realizáciach, rozhodli sme pre travertín i my. Cena podľa môjho názoru zodpovedá kvalite a bývanie riešim len raz preto sme sa rozhodli investovať. S ľudským prístupom ako i riešením menších zmien som bol spokojný.  Môžem Vaše služby len odporučiť."  J. Polák z Bratislavy

 

Fotogaléria

Podobné referencie

Zavolajte mi

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Dobrý deň,

Moje meno je Vladimír Jakáb, som konateľom firmy TRAVERT s.r.o. a teší ma Váš záujem o travertín.

V prípade otázok, resp. záujmu o dohodnutie osobnej konzultácie mi:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem zodpovedať vaše otázky, alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.