MENU
Stiahnuť katalóg referencií z travertínu

STIAHNUŤ KATALÓG REFERENCIÍ Z TRAVERTÍNU

Od roku 2010 pre vás firma TRAVERT s.r.o. realizuje nádherné projekty z prírodného kameňa travertín. K dnešnému dňu ich je viac ako sto. Nechajte sa nimi inšpirovať pri návrhu vášho projektu a stiahnite si Katalóg referencií:

Navštívte náš showroom

Vladimír Jakáb
+421 910 123 945
jakab@travert.sk

Travertín, ako všetky nadštandardné materiály  a produkty sa nekupuje na základe informácii na webstránke. Fotografie, či videá vám môžu načrtnúť môžnosti použitia ale určite platí, je lepšie raz vidieť naživo a cítiť travertín ako si pozrieť stovky fotiek.

Showroom Travertínu na Bancíkovej ulici 1/A v Bratislave je otvorený  počas pracovných dní v čase 8 -16,00 hod. V showroome máte na výber z viac ako sto druhov travertínu, ktoré je možné rôznymi metódami opracovania a výplní ďalej personalizovať.

Dohodnime si stretnutie:

K výberu vhodného druhu travertínu ako pri všetkých nadštandardných materiáloch je samozrejme vhodná odborná konzultácia a poradenstvo. Taktiež prípravu podkladu pod obklad či dlažbu je ideálne vopred odkonzultovať. Ak je váš záujem o použitie prírodného kameňa vo vašom projekte seriózny, odporúčam aby sme si dohodli nezáväzné stretnutie a konzultáciu. Tá je v tomto prípade možná i v podvečerných hodinách či individuálne i počas víkendu – ak to bude čo i len trochu možné, rád sa vám prispôsobím.

Naša firma TRAVERT je malá rodinná firma, ktorá sa špecializuje výhradne na prácu s jedným druhom prírodného kameňa – travertínom. Všetkých viac ako sto projektov, ktoré sme od roku 2010 realizovali som s klientmi osobne počas výberu travertínu konzultoval ako i dohliadol na precízne zabezpečenie pokládky a rád urobím to isté i pre vás.

Ako sa so mnou spojiť:

Priamo zavolajte: 0910 123 945

a obratom si môžeme dohodnúť temín konzultácie v Showroome Travertínu resp. môžem obratom zodpovedať vaše otázky alebo

Mi nechajte správu

nižšie a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné (štandardne do 4 hodín).

Dohodnime si prehliadku showroomu

 
 
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou TRAVERT s. r. o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy záujemcov o služby a tovar spoločnosti TRAVERT s.r.o. v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

© 2010-2018 TRAVERT s.r.o.